OYUN TERAPİSİ KAPSAMLI UYGULAMA VE TEORİ REHBERİ
OYUN TERAPİSİ KAPSAMLI UYGULAMA VE TEORİ REHBERİ

OYUN TERAPİSİ KAPSAMLI UYGULAMA VE TEORİ REHBERİ (RHB1824)

Fiyat : ₺87,00(KDV Dahil)
₺14,50 'den başlayan taksitlerle

 

OYUN TERAPİSİ KAPSAMLI UYGULAMA VE TEORİ REHBERİ


 

 

 

“Oyun Terapisi Kapsamlı Teori ve Uygulama Rehberi” bir çok uzmanın katkısıyla hazırlanan  editöryal bir çalışma. Bu kitap, psikoloji alanında hem araştırmalar yapan, teorik alt yapısı güçlü hem de klinik uygulamalara hakim profesyonel bir ekip tarafından hazırlandı. Oldukça zengin bir literatürden beslenen güçlü bir başvuru kaynağı. Zengin içeriğinin yanında teori ile uygulamayı buluşturan işlevsel bir eser.
 

Kitabı Türkçe’ye çevirmeye başladığımızda, oyun terapisinin gücünü yeniden fark ettik. Oyun terapisi, klinisyenlere; sunduğu  teorik alt yapı  ve zengin uygulama örnekleri ile büyük bir güç katıyor. Prof. Dr. Nancy Boyd Webb bu kitapla ilgili düşüncelerini şöyle ifade ediyor:


“Oyun terapisi hakkında öğrenmek istediğiniz her şey, bu 36 bölümlük kitapta bulunabilir. Böylesine geniş bir içerik, bu kitabı, lisansüstü oyun terapisi eğitim programları ve çeşitli ortamlarda çocuklarla çalışan klinisyenler için ideal kılmaktadır. Bölüm yazarları, yalnızca teorik temelleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda oyun terapisinin benzersiz gücünü gösteren zengin klinik vaka örnekleri de sunuyorlar.”
    ​​​​​​​