SİHİRLİ MATEMATİK (RHB1100)

0,00
İndirim Oranı : %43 İndirim
Fiyat : ₺150,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺85,00(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
* ₺14,17 'den başlayan taksitlerle
Telefonla Sipariş

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

SİHİRLİ MATEMATİK 

 


 

 

 

 

 

Sihirli Matematik 5 Cilt

 

Özel Eğitim gereksinimi olan bireylerin, Rakamlar - Ritmik Sayma Tane Kavramı - Doğal Sayılar - Basamak Değeri - Toplama - Çıkarma Çaıpma - Bölme - Saat - Para - Ölçü ( Uzunluk /Ağırlık ] Birimleri hakkında, ilk temel kazanımlarıra yönslik matematik alıştırma kitaplarıdır. Bes kitaptan oluşmaktadır.
 
Örnek ve alıştırmaların gündelik yaşamdan olmasına özen gösterilmiştir. Dağılıp kopmaması için özel iplik dikişli cilt yapılmıştır.
 
 
SİHİRLİ MATEMATİK 1. Kitap: 
 
1-10 arası rakam tanıma ve tane kavramı ile toplama çıkarma işlemlerinin önkoşul becerilerini içermektedir. 
 
 
SİHİRLİ MATEMATİK 2. Kitap: 
 
2 ve daha fazla basamaklı doğal sayıları tanıma,basamak değeri 2şerli,3erli,4erli ritmik sayma becerileriyle çarpma işlemlerinin ön koşul becerilerini kapsar.
 
 
SİHİRLİ MATEMATİK 3. Kitap: 
 
Toplama ve çıkartma işlemlerini temelden başlayarak daha ileri aşamada alıştırmaları içermektedir.Nesnelerle toplama,sembollerle toplama ile nesnelerle ve semboller ile çıkartma işlemleri de bulunur.
 
 
SİHİRLİ MATEMATİK 4. Kitap: 
 
Çarpma ve bölme işlemlerini içermektedir.Çarpma ve bölme işlemleri en temel düzeyden daha ileri basamağa basitten zora doğru bir sıra izlemektedir.
 
 
SİHİRLİ MATEMATİK 5.Kitap:
 
Saat,para,uzunluk ve ağırlık ölçü birimlerinin somutlaştırarak öğretim alıştırmalarını içermektedir.